PAH350S48-28 TDK-Lambda
Виробник: TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 28V 350W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Packaging: Bulk
Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 28V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 350 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 28V 350W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Packaging: Bulk, Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 28V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 350 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 350W 28V 12.5A PCB Mount 36-75VDC |
на замовлення 8 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
PAH350S4828 | Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. |
на замовлення 65 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Isolated DC/DC Converters 350W 28V 12.5A PCB Mount 36-75VDC |
| PAH350S48-28 | Виробник : LAMBDA |
48V/28V/350W |