Технічний опис PAH450S48-48 TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 48V 450W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 9.4A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 48V, Power (Watts): 450 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PAH450S48-48
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Isolated DC/DC Converters 450W 48V 9.4A |
на замовлення 84 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| PAH450S48-48 | Виробник : LAMBDA |
48V/48V/450W |
на замовлення 60 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
товару немає в наявності |
PAH450S4848 | Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. |
Description: DC DC CONVERTER 48V 450W |