PAH450S48-48
PAH450S48-48 TDK-Lambda
pah300-450_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 450W 48V 9.4A
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 450W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 9.4A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 48V, Power (Watts): 450 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PAH450S48-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH450S4848 PAH450S4848 Виробник : TDK-Lambda pah300_450_e-1826000.pdf Isolated DC/DC Converters 450W 48V 9.4A
на замовлення 84 шт:
PAH450S48-48 Виробник : LAMBDA pah300-450_e.pdf 48V/48V/450W
на замовлення 60 шт:
PAH450S48-48 PAH450S48-48 Виробник : TDK-Lambda pah300-450_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 48V 450W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 9.4A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 48V
Power (Watts): 450 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
PAH450S4848 PAH450S4848 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah300-450.pdf Description: DC DC CONVERTER 48V 450W