Продукція > LAMBDA > PAH50S48-15
PAH50S48-15 LAMBDA
PAH_Series.pdf
Виробник: LAMBDA
48V/15V/51W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH50S48-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 15 шт
товару немає в наявності
PAH50S48-15 PAH50S48-15 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc PAH_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 50W
товару немає в наявності
PAH50S48-15 PAH50S48-15 Виробник : TDK-Lambda pah-1_withdrawn_e-1825964.pdf Isolated DC/DC Converters 51W 15V 3.4A