PAH50S48-5
PAH50S48-5 TDK-Lambda
pah-1297777.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 50W 5V 10A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH50S48-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH50S48-5 Виробник : LAMBDA PAH_Series.pdf
на замовлення 120 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
PAH50S48-5 PAH50S48-5 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc PAH_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 50W