PAH75D48-5033/P
PAH75D48-5033/P TDK-Lambda Americas Inc.
pah75d.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 75W 48V DUAL 15A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75D48-5033P
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH75D48-5033/P Виробник : LAMBDA pah75d.pdf 04+
на замовлення 2 шт:
PAH75D48-5033/P PAH75D48-5033/P Виробник : TDK-Lambda pah75d_e-2581169.pdf Isolated DC/DC Converters 75W 5V 3.3V 15A