Продукція > LAMBDA > PAH75S48-24
PAH75S48-24 LAMBDA
pah-1_withdrawn_e.pdf
Виробник: LAMBDA
48V/24V/76.8W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 75W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Packaging: Bulk, Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 3.2A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PAH75S48-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75S48-24 PAH75S48-24 Виробник : TDK-Lambda pah-1_withdrawn_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 75W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Packaging: Bulk
Package / Case: 9-DIP Module, 1/2 Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
PAH75S48-24 PAH75S48-24 Виробник : TDK-Lambda pah_1_withdrawn_e-2581117.pdf Isolated DC/DC Converters 76.8W 24V 3.2A