Продукція > LAMBDA > PAH75S48-28
PAH75S48-28 LAMBDA
pah.pdf
Виробник: LAMBDA
48V/28V/75.6W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі, Потужність, W: 75,6 W, Напр. вх., V: 36...76 V, Напр. вих.,VDC: 28 VDC, Макс. вих. струм: 2700 mA, Корпус, габарити, мм: 24x22,8 mm, Температура, °C: -40...+100°C, Ізоляція, VDC: 1,5 kVDC.
Інші пропозиції PAH75S48-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75S48-28 PAH75S48-28
Код товару: 16713
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : LAMBDA PAH75S48-28.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Потужність, W: 75,6 W
Напр. вх., V: 36...76 V
Напр. вих.,VDC: 28 VDC
Макс. вих. струм: 2700 mA
Корпус, габарити, мм: 24x22,8 mm
Температура, °C: -40...+100°C
Ізоляція, VDC: 1,5 kVDC
товару немає в наявності
PAH75S48-28 PAH75S48-28 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah.pdf Description: DC DC CONVERTER 28V 75W
товару немає в наявності
PAH75S48-28 PAH75S48-28 Виробник : TDK-Lambda pah_1_withdrawn_e-2581117.pdf Isolated DC/DC Converters 75.6W 28V 2.7A