PAQ50S48-5
PAQ50S48-5 TDK-Lambda
paq50-525025.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 50W 5V 10A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAQ50S48-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAQ50S485 PAQ50S485 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. PAQ-Datasheet.pdf Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W