Продукція > KYOCERA AVX > PARS315.00K00R
PARS315.00K00R
PARS315.00K00R KYOCERA AVX
PARS%20Saw%20resonators.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SAW RES 315.0000MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±250kHz
Part Status: Obsolete
Frequency: 315 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAW RES 315.0000MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±250kHz, Part Status: Obsolete, Frequency: 315 MHz.
Інші пропозиції PARS315.00K00R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PARS315.00K00R PARS315.00K00R Виробник : AVX / Kyocera avx_pars-1316283.pdf Resonators 315.00MHz Res Freq SAW +-250kHz FreqTol