Продукція > PAR > PARS315.00K04R
PARS315.00K04R
PARS%20Saw%20resonators.pdf
Виробник:
на замовлення 38100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PARS315.00K04R
Description: SAW RES 315.0000MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Part Status: Obsolete, Frequency: 315 MHz.
Інші пропозиції PARS315.00K04R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PARS315.00K04R PARS315.00K04R Виробник : KYOCERA AVX PARS%20Saw%20resonators.pdf Description: SAW RES 315.0000MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Part Status: Obsolete
Frequency: 315 MHz