PAS6322.050NLT
PAS6322.050NLT Pulse Electronics
PAS6322.050NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 50A SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Invasive
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 0.5mOhm Primary, 600mOhm Secondary Max
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50
Frequency Range: 20kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.1 mH
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 350
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 50A SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Invasive, Termination Style: Gull Wing, DC Resistance (DCR): 0.5mOhm Primary, 600mOhm Secondary Max, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50, Frequency Range: 20kHz ~ 1MHz, Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm), Part Status: Active, Inductance: 1.1 mH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAS6322.050NLT PAS6322.050NLT Виробник : Pulse Electronics PAS6322.050NLT Current Transformers - Board Mount 1.1mH 3500V 50A DCR=.5mOhms T=1:50
на замовлення 3007 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PAS6322.050NLT PAS6322.050NLT Виробник : Pulse Electronics PAS6322.050NLT Description: CURR SENSE XFMR 1:50 50A SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Invasive
Termination Style: Gull Wing
Frequency Range: 20kHz ~ 1MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.1 mH
Current Rating (Amps): 50 A