PAT0603E1001BST1
PAT0603E1001BST1 Vishay / Thin Film
pat-247403.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 150mW 1kohm 0.1% 25PPM 0603
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1K OHM 0.1% 0.15W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0603E1001BST1 PAT0603E1001BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 1K OHM 0.1% 0.15W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms