PAT0603E1152BST1
PAT0603E1152BST1 Vishay Dale Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 11.5KOHM 0.1% 0.15W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 11.5 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 11.5KOHM 0.1% 0.15W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 11.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0603E1152BST1 PAT0603E1152BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 11.5KOHM 0.1% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 11.5 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PAT0603E1152BST1 PAT0603E1152BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pat.pdf Thin Film Resistors - SMD 150mW 11.5kohm 0.1% 25PPM 0603