PAT0603E6652BST1
PAT0603E6652BST1 Vishay / Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 150mW 66.5kohm 0.1% 25PPM 0603
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0603E6652BST1 PAT0603E6652BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 66.5KOHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5