Продукція > VISHAY > PAT0603E9200BST1
PAT0603E9200BST1
PAT0603E9200BST1 Vishay
pat.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 920 Ohm 0.1% 0.15W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0603E9200BST1 PAT0603E9200BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 920 OHM 0.1% 0.15W 0603