Продукція > VISHAY > PAT0805E1241BST1
PAT0805E1241BST1
PAT0805E1241BST1 Vishay
pat.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 1.24K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.24K OHM 0.1% 1/5W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 1.24 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0805E1241BST1 PAT0805E1241BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 1.24K OHM 0.1% 1/5W 0805
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.24 kOhms
на замовлення 978 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PAT0805E1241BST1 PAT0805E1241BST1 Виробник : Vishay / Thin Film VISH_S_A0013008346_1-2572728.pdf Thin Film Resistors - SMD 200mW 1.24kohm 0.1% 25PPM 0805
на замовлення 641 шт:
PAT0805E1241BST1 PAT0805E1241BST1 Виробник : Vishay pat.pdf Res Thin Film 0805 1.24K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 1.24 kOhms