PAT0805E1500BST1
PAT0805E1500BST1 Vishay Dale Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 150 OHM 0.1% 1/5W 0805
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 150 OHM 0.1% 1/5W 0805, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 150 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0805E1500BST1 PAT0805E1500BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pat.pdf Thin Film Resistors - SMD 200mW 150ohm 0.1% 25PPM 0805
на замовлення 840 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
PAT0805E1500BST1 PAT0805E1500BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 150 OHM 0.1% 1/5W 0805
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 150 Ohms