PAT0805E5172BST1
PAT0805E5172BST1 Vishay / Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 200mW 51.7kohm 0.1% 25PPM 0805
на замовлення 877 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0805E5172BST1 PAT0805E5172BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 51.7K OHM 0.1% 1/5W 0805