PAT1206E7500BST1
PAT1206E7500BST1 Vishay Dale Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 750 OHM 0.1% 0.4W 1206
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 750 Ohms
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 750 OHM 0.1% 0.4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 750 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT1206E7500BST1 PAT1206E7500BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 750 OHM 0.1% 0.4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 750 Ohms
товару немає в наявності
PAT1206E7500BST1 PAT1206E7500BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pat.pdf Thin Film Resistors - SMD 400mW 750ohm 0.1% 25PPM 1206