PATT0402E1002BGT1
PATT0402E1002BGT1 Vishay Dale Thin Film
patt.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT0402E1002BGT1 PATT0402E1002BGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 10 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PATT0402E1002BGT1 PATT0402E1002BGT1 Виробник : Vishay / Thin Film patt.pdf Thin Film Resistors - SMD .05watts 10Kohm .1% 100ppm 75volts