PATT0402E2002BGT1
PATT0402E2002BGT1 Vishay / Thin Film
patt.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .05watts 20Kohm .1% 100ppm 75volts
на замовлення 2978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT0402E2002BGT1 PATT0402E2002BGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402
товару немає в наявності