PATT0603E1002BGT1
PATT0603E1002BGT1 Vishay Dale Thin Film
patt.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 14000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 0.15W 0603, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT0603E1002BGT1 PATT0603E1002BGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PATT0603E1002BGT1 PATT0603E1002BGT1 Виробник : Vishay / Thin Film patt.pdf Thin Film Resistors - SMD .15watt 10Kohm .1%