PATT0603K6R49FGT1
PATT0603K6R49FGT1 Vishay / Thin Film
patt-339644.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .15watt 6.49ohm 1%
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 6.49 OHM 1% 0.15W 0603, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 6.49 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT0603K6R49FGT1 PATT0603K6R49FGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 6.49 OHM 1% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 6.49 Ohms
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 6.49 Ohms