PATT0805E35R7BGT1
PATT0805E35R7BGT1 Vishay / Thin Film
patt.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .20watt 35.7ohm .1% 25ppm
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT0805E35R7BGT1 PATT0805E35R7BGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 35.7 OHM 0.1% 1/5W 0805
товару немає в наявності