PATT0805L2R80FGT1
PATT0805L2R80FGT1 Vishay Dale Thin Film
patt.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 2.8 OHM 1% 1/5W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.8 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 2.8 OHM 1% 1/5W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 2.8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT0805L2R80FGT1 PATT0805L2R80FGT1 Виробник : Vishay / Thin Film patt.pdf Thin Film Resistors - SMD .20watt 2.8ohm 1% 200ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PATT0805L2R80FGT1 PATT0805L2R80FGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 2.8 OHM 1% 1/5W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 2.8 Ohms