PATT1206E1003BGT1
PATT1206E1003BGT1 Vishay Dale Thin Film
patt.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 100K OHM 0.1% 0.4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 100K OHM 0.1% 0.4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PATT1206E1003BGT1 PATT1206E1003BGT1 Виробник : Vishay / Thin Film patt.pdf Thin Film Resistors - SMD .4watts 100Kohm .1% 100ppm 200volts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PATT1206E1003BGT1 PATT1206E1003BGT1 Виробник : Vishay Dale Thin Film patt.pdf Description: RES SMD 100K OHM 0.1% 0.4W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 100 kOhms