PB-1000-12
PB-1000-12 MEAN WELL USA Inc.
PB-1000-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 14.4V 60A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 11.81" L x 7.24" W x 2.76" H (300.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 1000W
Voltage - Nominal: 14.4V
Charge Current - Max: 60A
Part Status: Obsolete
Number of Cells: 1
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 14.4V 60A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 11.81" L x 7.24" W x 2.76" H (300.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 1000W, Voltage - Nominal: 14.4V, Charge Current - Max: 60A, Part Status: Obsolete, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-1000-12 PB-1000-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pb-1000-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 14.4V 60A
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
PB-1000-12 PB-1000-12 Виробник : MEAN WELL PB-1000-spec.pdf Battery Chargers Float Charge 13.6V 200-600Ah Recom Batt