PB-1000-24
PB-1000-24 Mean-Well USA, Inc.
pb-1000-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Battery Chargers 1-OUT 28.8V 34.7A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 34.7A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 11.81" L x 7.24" W x 2.76" H (300.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 1000W, Voltage - Nominal: 28.8V, Charge Current - Max: 34.7A, Part Status: Obsolete, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-1000-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-1000-24 PB-1000-24 Виробник : MEAN WELL pb-1000-spec.pdf AC/DC, 999.36W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/34.7A, розміри 300х184х70 мм, -20...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-1000-24 PB-1000-24 Виробник : MEAN WELL pb-1000-spec.pdf AC/DC, 999.36W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 28.8V/34.7A, розміри 300х184х70 мм, -20...+60 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-1000-24 PB-1000-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PB-1000-spec.pdf Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 34.7A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 11.81" L x 7.24" W x 2.76" H (300.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 1000W
Voltage - Nominal: 28.8V
Charge Current - Max: 34.7A
Part Status: Obsolete
Number of Cells: 1
PB-1000-24 PB-1000-24 Виробник : MEAN WELL PB-1000-spec.pdf Battery Chargers Float Charge 27.2V 120-350Ah Recom Batt