PB-1000-48
PB-1000-48 MEAN WELL USA Inc.
PB-1000-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 17.4A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 11.81" L x 7.24" W x 2.76" H (300.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 1000W
Voltage - Nominal: 57.6V
Charge Current - Max: 17.4A
Number of Cells: 1
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 17.4A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 11.81" L x 7.24" W x 2.76" H (300.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 1000W, Voltage - Nominal: 57.6V, Charge Current - Max: 17.4A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-1000-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-1000-48 PB-1000-48 Виробник : MEAN WELL PB-1000-spec.pdf Battery Chargers Float Charge 54.4V 60-175Ah Recom Batt