PB-120P-13C
PB-120P-13C Mean-Well USA, Inc.
papb-120-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Battery Chargers 1-OUT 13.8V 7.2A 99.36W
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 13.8V 7.2A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: DIN, 3 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 99.36W, Voltage - Nominal: 13.8V, Charge Current - Max: 7.2A, Part Status: Obsolete, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-120P-13C PB-120P-13C Виробник : Mean-Well USA, Inc. papb-120-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 13.8V 7.2A 99.36W
на замовлення 64 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PB-120P-13C PB-120P-13C Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0012913031_1-2520619.pdf Battery Chargers 99.36W 13.8V 7.2A Io detector w/case
на замовлення 11 шт:
PB-120P-13C PB-120P-13C Виробник : MEAN WELL USA Inc. PA_PB-120.pdf Description: BATT CHARGER ENCLOSED 13.8V 7.2A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: DIN, 3 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 99.36W
Voltage - Nominal: 13.8V
Charge Current - Max: 7.2A