PB-300N-24
PB-300N-24 Mean-Well USA, Inc.
pb-300-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Battery Chargers 1-OUT 28.8V 10.5A 300W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 28.8V/6.25А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PB-300N-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-300N-24 PB-300N-24 Виробник : MEAN WELL pb-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 28.8V/6.25А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-300N-24 PB-300N-24 Виробник : MEAN WELL pb-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 28.8V/6.25А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-300N-24 PB-300N-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PB-300-spec.pdf Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 10.5A
PB-300N-24 PB-300N-24 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=22#1 Battery Chargers 300W 28.8V 6.25A 3 STAGE W/O PFC