PB-300P-12
PB-300P-12 MEAN WELL USA Inc.
PB-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 14.4V 20.85A
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 14.4V/12.5А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С, PFC Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-300P-12 PB-300P-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pb-300-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 14.4V 20.85A 300W
на замовлення 194 шт:
Кількість Ціна
PB-300P-12
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
PB-300P-12 PB-300P-12 Виробник : MEAN WELL pb-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 14.4V/12.5А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С, PFC Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-300P-12 PB-300P-12 Виробник : MEAN WELL pb-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 14.4V/12.5А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С, PFC Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
PB-300P-12 PB-300P-12 Виробник : MEAN WELL PB-300-spec.pdf Battery Chargers 300W 12V 12.5A 3 Stage W/PFC