PB-300P-24
PB-300P-24 Mean-Well USA, Inc.
pb-300-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Battery Chargers 1-OUT 28.8V 10.5A 300W
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 10.5A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 300W, Voltage - Nominal: 28.8V, Charge Current - Max: 10.5A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-300P-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-300P-24 PB-300P-24 Виробник : MEAN WELL pb-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 28.8V/6.25А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С, PFC Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-300P-24 PB-300P-24 Виробник : MEAN WELL pb-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187/254-370VDC, Вихід: 28.8V/6.25А, розміри 253х135х48.5 мм, -10...+50 С, PFC Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-300P-24 PB-300P-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PB-300-spec.pdf Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 10.5A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 300W
Voltage - Nominal: 28.8V
Charge Current - Max: 10.5A
Number of Cells: 1
PB-300P-24 PB-300P-24 Виробник : MEAN WELL PB-300-spec.pdf Battery Chargers 300W 28.8V 10.5A W/PFC 3 Stage