PB-360N-12
PB-360N-12 MEAN WELL
pb-360-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 349.92W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187VDC/254-370VDC, Вихід: 14.4V/24.3А, розміри 253х135х48.5 мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 14.4V 24.3A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 360W, Voltage - Nominal: 14.4V, Charge Current - Max: 24.3A, Part Status: Obsolete, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-360N-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-360N-12 PB-360N-12 Виробник : MEAN WELL pb-360-spec.pdf AC/DC, 349.92W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187VDC/254-370VDC, Вихід: 14.4V/24.3А, розміри 253х135х48.5 мм, -20...+60 С Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-360N-12 PB-360N-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PB-360-spec.pdf Description: BATT CHRGR ENCLOSED 14.4V 24.3A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 14.4V
Charge Current - Max: 24.3A
Part Status: Obsolete
Number of Cells: 1
PB-360N-12 PB-360N-12 Виробник : MEAN WELL PB-360-spec.pdf Battery Chargers 360W 14.4V 24.3A 3 STAGE W/O PFC