PB-360N-24
PB-360N-24 Mean-Well USA, Inc.
pb-360-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Battery Chargers 1-OUT 28.8V 12.5A 360W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 12.5A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 360W, Voltage - Nominal: 28.8V, Charge Current - Max: 12.5A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-360N-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-360N-24 PB-360N-24 Виробник : MEAN WELL PB-360-spec.pdf Battery Chargers 360W 28.8V 12.5A 3 STAGE W/O PFC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
PB-360N-24 PB-360N-24 Виробник : MEAN WELL pb-360-spec.pdf AC/DC, 360W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187VDC/254-370VDC, Вихід: 28.8V/12.5А, розміри 253х135х48.5 мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-360N-24 PB-360N-24 Виробник : MEAN WELL pb-360-spec.pdf AC/DC, 360W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC / 127-187VDC/254-370VDC, Вихід: 28.8V/12.5А, розміри 253х135х48.5 мм, -20...+60 С Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PB-360N-24 PB-360N-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PB-360-spec.pdf Description: BATT CHRGR ENCLOSED 28.8V 12.5A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 28.8V
Charge Current - Max: 12.5A