PB-360P-48
PB-360P-48 MEAN WELL USA Inc.
PB-360-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 6.25A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Power - Max: 360W
Voltage - Nominal: 57.6V
Charge Current - Max: 6.25A
Number of Cells: 1
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 6.25A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 360W, Voltage - Nominal: 57.6V, Charge Current - Max: 6.25A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-360P-48 PB-360P-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pb-360-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 57.6V 6.25A 360W
на замовлення 48 шт:
Кількість Ціна
PB-360P-48 PB-360P-48 Виробник : MEAN WELL PB-360-spec.pdf Battery Chargers 360W 57.6V 6.25A 3Stage Charger W/PFC