Продукція > PB2 > PB2020.472NLT
PB2020.472NLT
PB2020.472NLT
Виробник:
Дросель 4uH/16.8A shield
на замовлення 20 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PB2020.472NLT
Description: FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 28A, Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 16.8 A.
Інші пропозиції PB2020.472NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB2020.472NLT Виробник : Pulse Electronics PB2020.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 28A
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 16.8 A