PB6B2FM3M1CAL00Y500
PB6B2FM3M1CAL00Y500 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=IP68&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 125mA (AC), 200mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.60mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 50 V
на замовлення 271 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 125mA (AC), 200mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.60mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 50 V.