PBB-11821-4 Bud Industries
hbpbb118214.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: BOX PLASTIC GRAY 9.13"L X 3.15"W
Packaging: Bulk
Features: Pushbutton Holes - 4
Color: Gray
Size / Dimension: 9.134" L x 3.150" W (232.00mm x 80.00mm)
Material: Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Height: 3.346" (85.00mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4X,6, UL-508
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 28.8in² (186cm²)
на замовлення 359 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC GRAY 9.13"L X 3.15"W, Packaging: Bulk, Features: Pushbutton Holes - 4, Color: Gray, Size / Dimension: 9.134" L x 3.150" W (232.00mm x 80.00mm), Material: Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate, Thickness: 0.118" (3.00mm), Height: 3.346" (85.00mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4X,6, UL-508, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 28.8in² (186cm²).