PBF22-1O/C G
Код товару: 212372
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Кнопки та клавіатури
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBF22-1O/C G PBF22-1O/C G Виробник : AUSPICIOUS b-4.pdf Category: Panel Mount Switches, Standard 22mm
Description: Switch: push-button; 22mm; Stabl.pos: 1; NC + NO; green; none; IP65
Type of switch: push-button
Switch standard: 22mm
Stable positions number: 1
Actuator colour: green
Illumination: none
IP rating: IP65
Button shape: flat
Manufacturer series: PBF22
Number of positions: 2
Mounting hole diameter: Ø22.5mm
Operating temperature: -20...60°C
AC contacts rating @R: 3A / 230V AC