Продукція > NEXPERIA > PBLS4004D,115
PBLS4004D,115
PBLS4004D,115 Nexperia
338pbls4004d.pdf
Виробник: Nexperia
Trans Digital BJT NPN/PNP 50V 0.1A/1A 600mW 6-Pin TSOP T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS 1NPN 1PNP 6-TSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74, SOT-457, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP, Power - Max: 600mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, 700mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, 40V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 150mV @ 500µA, 10mA / 310mV @ 100mA, 1A, Current - Collector Cutoff (Max): 1µA, 100nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 5mA, 5V / 300 @ 100mA, 5V, Frequency - Transition: 150MHz, Resistor - Base (R1): 22kOhms, Resistor - Emitter Base (R2): 22kOhms, Supplier Device Package: 6-TSOP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBLS4004D,115 Виробник : NXP Semiconductors PBLS4004D.pdf PBLS4004D,115
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP
Power - Max: 600mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, 700mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, 40V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 150mV @ 500µA, 10mA / 310mV @ 100mA, 1A
Current - Collector Cutoff (Max): 1µA, 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 5mA, 5V / 300 @ 100mA, 5V
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 22kOhms
Resistor - Emitter Base (R2): 22kOhms