PBR50L115
PBR50L115 Hammond Manufacturing
PBR_Series.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BULB LIGHT 115VDC 7W
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Stacklight Bulb 115V DC / BA15d 7W.
Інші пропозиції PBR50L115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBR50L115 PBR50L115 Виробник : Hammond Manufacturing sl-736906.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Stacklight Bulb 115V DC / BA15d 7W