PBR50L24
PBR50L24 Hammond Manufacturing
PBR_Series.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BULB LIGHT 24VDC 7W
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Stacklight Bulb 24V DC / BA15d 7W.
Інші пропозиції PBR50L24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBR50L24 PBR50L24 Виробник : Hammond Manufacturing sl.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Stacklight Bulb 24V DC / BA15d 7W