PBRC-14.74BR07
PBRC-14.74BR07 KYOCERA AVX Components
pbrc-bd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Ceramic Resonator 14.74MHz ±0.7% (Tol) ±0.1% (Stability) 10pF 150Ohm 3-Pin CSMD T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PBRC-14.74BR07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC-14.74BR07 PBRC-14.74BR07 Виробник : Kyocera International Inc. Electronic Components PBRC%20-B,%20-D%20Series.pdf Description: CERAMIC RES 14.7400MHZ 10PF SMD