PBRC10.00MR50X000
PBRC10.00MR50X000 AVX Corp/Kyocera Corp
pbr_all_e.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: CER RES 10.0000MHZ 10PF SMD
на замовлення 5975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC10.00MR50X000 PBRC10.00MR50X000 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp pbr_all_e.pdf Description: CER RES 10.0000MHZ 10PF SMD
PBRC10.00MR50X000 PBRC10.00MR50X000 Виробник : Kyocera Electronic Components PRQC_Series-1315484.pdf Resonators 10MHz .5% 10pF _40oC to 85oC