Продукція > AVX / KYOCERA > PBRC14.74MR50X000
PBRC14.74MR50X000
PBRC14.74MR50X000 AVX / Kyocera
PBRC-HR%20Series-934940.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Resonators 14.74MHz .5% 10pF _40oC to 85oC
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC14.74MR50X000 PBRC14.74MR50X000 Виробник : Kyocera International Inc. Electronic Components Cermic-Res_Cat.pdf Description: CER RES 14.7400MHZ 10PF SMD
товару немає в наявності