Продукція > KYOCERA AVX > PBRC16.00MR50X000
PBRC16.00MR50X000
PBRC16.00MR50X000 KYOCERA AVX
Cermic-Res_Cat.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CERAMIC RES 16.0000MHZ 10PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.1%
Height: 0.047" (1.19mm)
Frequency Tolerance: ±0.7%
Capacitance: 10 pF
Frequency: 16 MHz
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 16.0000MHZ 10PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.1%, Height: 0.047" (1.19mm), Frequency Tolerance: ±0.7%, Capacitance: 10 pF, Frequency: 16 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC16.00MR50X000 PBRC16.00MR50X000 Виробник : KYOCERA AVX Cermic-Res_Cat.pdf Description: CERAMIC RES 16.0000MHZ 10PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.1%
Height: 0.047" (1.19mm)
Frequency Tolerance: ±0.7%
Capacitance: 10 pF
Frequency: 16 MHz
товару немає в наявності
PBRC16.00MR50X000 PBRC16.00MR50X000 Виробник : KYOCERA AVX kyocera_electronic_devices_knsks01533_1-2585734.pdf Resonators 16MHz .5% 10pF _40oC to 85oC