Продукція > AVX / KYOCERA > PBRC18.43MR50X000
PBRC18.43MR50X000
PBRC18.43MR50X000 AVX / Kyocera
PBRC-HR%20Series-934940.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Resonators 18.43MHz .5% 10pF _40oC to 85oC
на замовлення 2862 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 18.4300MHZ 10PF SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC18.43MR50X000 PBRC18.43MR50X000 Виробник : KYOCERA AVX Cermic-Res_Cat.pdf Description: CERAMIC RES 18.4300MHZ 10PF SMD
товару немає в наявності