Продукція > KYOCERA AVX > PBRC4.91HR50X000
PBRC4.91HR50X000
PBRC4.91HR50X000 KYOCERA AVX
Cermic-Res_Cat.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CERAMIC RES 4.9100MHZ 30PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.5%
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 30 pF
Frequency: 4.91 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 4.9100MHZ 30PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.5%, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 30 pF, Frequency: 4.91 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC4.91HR50X000 PBRC4.91HR50X000 Виробник : KYOCERA AVX Cermic-Res_Cat.pdf Description: CERAMIC RES 4.9100MHZ 30PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.5%
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 30 pF
Frequency: 4.91 MHz
товару немає в наявності
PBRC4.91HR50X000 PBRC4.91HR50X000 Виробник : AVX / Kyocera PBRC-HR%20Series-934940.pdf Resonators 4.91MHz .5% 10pF _40oC to 85oC